İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Erenbor

Sayfa: [1]
1
Site Ekle / Makina Parçaları
« : 09 Oca 2021 00:35 »
Gelişen makine sektörünün yanı sıra birçok alanda farklı parçaların birleşimi ile birçok kolaylık sağlanmaktadır. Bu makinaların sağladığı işlev sayesinde motor gücü daha da fazla çalışarak kullanım alanını daha fazla genişletmektedir. Bunun yanı sıra ilerleyen teknolojinin de yararı ile beraber makina parçaları arasında da farklılıklar yer alır. Lazer su soğutucu makinaları çalışma alanlarında kolay bir kullanım sağlar iken firmalar tarafından da en çok tercih edilen ürünler olmaktadır. Bunun yanı sıra kesim esnalarında veya her alanda lazer ayna sistemi sayesinde yer alan ışığı tek bir odak noktaya ayarlamanız yeterli olacaktır.

 Gelişen ve değişen bu sektör aşamaları sayesinde birçok kişi pratik bir güç elde eder. İşlevi fazlasıyla etkili olan bu maddelerin yanı sıra motor çeşitleri de farklı biçimlerde de adlandırılmaktadır. Salyangoz motor bu adlandırılmalara örnek verilse de vazgeçilmez ürünler arasında da önemli bir yere sahiptir. Bunun yanı sıra lazer hava kompresörü motorun daha etkin çalışmasını sağlamakla beraber işlev seçeneklerini de büyük oranda arttırmaktadır.

2
Fussilet Vakfı, İslami açıdan oldukça fazla izlenme oranına sahip bir dini platform olarak faaliyet göstermektedir. Vakıfta birçok sure ve duanın okunuşu, meali, anlamı, telaffuzu verilmektedir. Bununla birlikte namaz kılma, namaz kılınırken okunacak dualar ve sureler ile namazda kılık kıyafet tertibine kadar birçok konuda bilgi verilmektedir. Vâkıfın YouTube kanalında farklı dillerde hazırlanan mealli Kur’an-ı Kerim videoları ile bütün Müslümanlara, dünyaya dijital ortamda günün bütün saatlerinde Kur’an yayını yapmayı amaçlamaktadır. Dünyanın bütün ülkelerinde yayınlanmayı hedef almış ve bu hedefe adım adım ulaşmıştır. YouTube kanalından yaptıkları dini paylaşımlar halka açık bir şekilde ulaşmakta ve dileyen kişiler ücretsiz bir şekilde indirim sağlamaktadır. İsteyen vatandaşlara da ücretsiz bir şekilde video görüntüleri kargo yoluyla dağıtılmaktadır.

 

Vakıf; İnstagram, Twitter, Facebook ve YouTube gibi birçok sosyal medyada paylaşım yapıp ücretsiz bir şekilde halka ulaşmaktadır. Vâkıfın en fazla kullandığı ve en çok etkili olduğu sosyal medya aracı YouTube olmaktadır. Vakfın Youtube kanal ismi ise Fussilet Kuran Merkezi Youtube Kanalı olarak belirlenmiştir. Vakıf uzun yıllar boyunca Türkiye’nin en çok izlenen İslami platformu olup, bu Kuran Merkezi’nde bu güne kadar sadece YouTube üzerinde benzeri görülmemiş bir şekilde 6 kıtada, 200’e yakın ülkede izlenerek 1 milyar 860 milyon dakika yani 3 bin 536 sene uzunluğunda Kuran-ı Kerim videosu izlenerek rekor kırmıştır.


Sayfa: [1]