Gönderen Konu: Kolay Yükle - Dosya Upload, Dosya Yükleme Servisi  (Okunma sayısı 37 defa)

kolayukle

  • Yeni Üye
  • İleti: 1
  • Türkiye Forum

* Kolay Yükle; Ücretsiz, hızlı ve güvenli olarak dosyalarınızı mail veya bağlantı yoluyla kolayca paylaşmanızı sağlamaktadır.
* Maksimum yüklenebilen dosya boyutu 10 GB'dır.
* Bir kişi aynı anda 10 dosya yükleyebilir.
* Yüklenilen dosya 90 gün içinde indirilmezse sunuculardan otomatik olarak silinmektedir.
* Üye olmanıza gerek kalmadan hızlıca işlem yapabilirsiniz.
* Dosyalarınızı yüklediğinizde link yoluyla paylaşabilir, istediğiniz e-posta adreslerine otomatik olarak gönderebiliriz.
* Tamamen ücretsiz olup herhangi bir yükleme hızı veya indirme hızı sınırı bulunmamaktadır.

Kolay Yükle Hakkında;


Dosya upload alanında ki başarınızı en iyi şekilde elde etmek için sizlere kolay yükle sitesini sunmaktayız. Bu sayede de artık daha iyi bir şekilde dosyalarınızı güven altında saklayabilecek isterseniz de paylaşıma aktif ederek bu paylaşım linkini alarak sevdiklerinizle de paylaşabileceksiniz. Sizlere sunulan bu hizmet tamamen ücretsiz olmaktadır ve bu anlamda da dosyalarınız sizler yüklerken herhangi bir sınırlama ile karşı karşıya gelmiyorsunuz. Dosya yükle butonuna bastığınız anda hemen sizler de bu alanda hizmetten yararlanabileceksiniz ve bu anlamda da en iyi hizmeti elde etmiş olacaksınız. Hemen sitemiz içerisin de dosyaupload işlemlerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirin ve beklemek zorunda kalmadan en hızlı dosya yükleme imkânına da ulaşmış olacaksınız.

www.kolayukle.com