Konu: Sosyalbox.net | Takipçi Satın Almak  (Okunma sayısı 23 defa)

sosyalbox

  • Yeni Üye
  • İleti: 1
    • Profili Görüntüle
Sosyalbox.net | Takipçi Satın Almak
« : 18 Şub 2021 21:27 »
Takipçi Satın Almak Neden Önemlidir? Sosyalbox.net

Tüm sosyal medya platformlarında hesabınızın geniş kitleye hitap etmesi için takipçi artırma işlemi yapmanız gerekmektedir. En güvenilir takipçi artırma yöntemi olan takipçi satın almak bu nedenle büyük önem arz etmektedir. Takipçisi, beğenisi ve izlenmesi düşük olan hesaplar yeni kullanıcı kazanmakta maalesef güçlük çekmektedir. Ancak yüksek takipçi ve beğeniye sahip hesaplar her zaman ilgi odağında olmuştur ve olmaya devam edecektir. Sitemiz üzerinden alacağınız takipçi ve beğeni işlemleri tamamen organik ve gerçek hesaplar tarafından yapılacağı şekilde sonuçlanmaktadır. Takipçi ve beğeni sayınız ne kadar yüksek ise diğer kişiler tarafından takip edilme ve beğeni alma oranınız yükselecektir. Yüksek sayıda takipçi ve beğeniniz olması keşfet ve trend kısmına düşmenizi sağlayacaktır.

Satın Alınan Takipçiler Düşer Mi?

Satın aldığınız takipçilerin gerçek ve organik hesaplar olması nedeniyle düşüşler doğal olarak olabilmektedir. Ancak tüm siparişlerinizde %10 fazladan gönderim yaparak düşecek takipçilerin telafilerini sosyalbox.net  olarak yapıyoruz. Ayrıca takipçileriniz garantimiz altında olup 30 gün boyunca düşmesi halinde telafi adına tekrardan gönderim sağlamayı taahhüt ediyoruz.

Beğeni ve izlenme paketlerinde düşüşler olmamaktadır ancak olası düşüşler adına bu paketlerde de %10 hediye gönderim sağlamaktayız. Düşmeyen takipçi olarak maalesef hiçbir site satamayacağı gibi bizde düşmeyen takipçi garantisiyle satış yapamıyoruz. Ancak düşmesi halinde telafi edeceğini garanti ederek satış yapıyoruz. Bir çok takipçi satış sitesi düşmeyen takipçi adıyla satış yaptığı gibi düşüşlerde telafi sunmamaktadır. Bu nedenle güvenilir takipçi satın almak için bizi tercih etmenizde fayda var. Takipçilerin organik gerçek hesaplar olması nedeniyle düşmemesi hiç bir kimse tarafından garanti altına alınamamaktadır.
Takipçi, beğeni, izlenme olarak tüm paketlerimizde %10 hediye avantajıyla hemen sipariş verebilirsiniz. Ayrıca bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek özel kampanya ve çekilişlerimizden haberdar olabilirsiniz.

Sosyalbox.net